+420 608 025 102

Reference Vířivky Softub

Úspěšně realizace a komentáře našich klientů

Jirka Maly Radějovice

Jirka Maly Radějovice

Vlastním soukromou tělocvičnu za účelem posílení těla a ducha a rád po cvičeni relax umi. Přestože máme viřivou koupací vanu a infra saunu tak jsem hledal možnost jak bych uspíšil relaxaci po cvičeni a objevil jsem na internetu vířivku Softub, která mě okamžitě zaujala s tím, že mohu ušetřit spoustu času a peněz za provoz a ještě možnost ji umístit v prostředí kde se mi to bude líbit buď venku a nebo uvnitř. Našel jsem prodejnu ve štěrboholech a spojil jsem se  s obchodem a další den jsem spolu s manželkou jel podivat jak to ve skutečnosti vypadá.
Líbil se nám jak vzhled, tak i hmotnost a manipulace, neváhali jsme a viřivku objednali  zhruba po týdnu nám byla dodána, smontována,  napuštěna a vyzkoušena. Po ohřevu, který je i po stránce spotřeby el. energie jsme se poprvé mohli vyzkoušet relaxaci a byli jsme oba nadšeni.
Další výhodou je provádět výměnu vody, kterou jsme za rok provozu měnily 4x což není zanedbatelné po stránce úspory vody oproti koupaci vaně včetně úklidu. Z těchto pár důvodu opravdu doporučit na relaxaci tento výrobek z důvodu opravdového využití jak pro relax tak pro rodinu a přátele

Jirka Maly Radějovice