Z jakého materiálu je Softub vyroben? Není vířivka "nafukovací"?

Vířivka nafukovací není. Korpus vířivky je vyroben z odolné a pružné Polybond pěny. Polybond pěna vířivce uděluje její charakteristické vlastnosti jako jsou nízká hmotnost, dlouhá životnost, pohodlí, vynikající izolační vlastnosti a další.

Umí vířivka ohřívat vodu? Ohřeje vodu i v zimě?

Ano umí. Motor vířivky využívá patentovanou technologii ohřevu vody svým odpadním teplem a tím šetří Vaše náklady. Teplotu vody lze nastavit v rozmezí 28° - 40°C. Maximální teploty +40°C lze dosáhnout až do – 40°C okolní teploty.

Lze vířivku Softub používat venku? Lze vířivku používat v dešti nebo i v zimě?

Ano. Vířivka Softub je určena k celoročnímu venkovnímu použití. Ovládací panel, motor i ostatní části jsou odolné dešti či mrazu do – 40°C.

Mobilní, venkovní vířivky Softub inspirace

Kolik stojí měsíční provoz vířivky?

Měsíční provozní náklady na el.energii se pohybují kolem 300 Kč*. Ošetření vody bezchlorovou chemií od 100 Kč/měs.
* u modelu T220 Legend při celoročním provozu venku, teplotě vody 38°C a koupání 20min. denně (vč. ohřevu)

Jakou poskytujete záruku?

Záruční doba na kompletní vířivku a originální příslušenství je 2 roky.

Jaká je životnost vířivky Softub?

Vždy záleží na péči a způsobu užívání. Při správné péči může být životnost Softubu i desítky let. V ČR jsou zatím v provozu i 15 let staré vířivky.

Z jakého materiálu je vyroben vnější „kožený“ potah? Může být vířivka venku na dešti?

Vnější potah vířivky je vyroben z LeatherTexu. Tento vinylový materiál vyniká svou vysokou odolností a dlouhou životností v jakémkoliv počasí. Elegantní LeatherTex pochází ze zámořských lodí, kde se osvědčil při celoročním venkovním použití.

Mobilní, venkovní vířivky Softub inspirace
Mobilní, venkovní vířivky Softub inspirace

Jak často se o vodu musím starat? Jak často se mění voda?

Při běžném domácím užívání postačí péče cca 2min. 1x za 7 – 14dní. Vodu v tomto případě doporučujeme měnit 3 – 4x za rok.

Má vířivka vlastní filtraci vody? Je zapotřebí chemie?

Ano, filtraci tvoří kartušový filtr a ozonátor. Kartušový filtr vodu zbavuje hrubých nečistot a ozonátor vodu 2x denně automaticky a efektivně čistí (dezinfikuje). Tím výrazně redukuje nutnost její další údržby. Pro optimální kvalitu vody doporučujeme přidání malého množství bezchlorové/chlorové chemie.

Je v ceně víko? Kolik stojí doprava / montáž?

Ano je. V základní ceně vířivky Softub je zahrnuto: bazén, motor, filtr a víko vč. zamykatelných pásů. Základní cena vířivky již zahrnuje dopravu a montáž po ČR.

Je v ceně dřevěné / ratanové obložení? Lze vířivku koupit / užívat bez tohoto obložení?

Dřevěné / ratanové obložení v základní ceně vířivky není, je dodáváno jako příslušenství. Vířivku lze používat i bez jakéhokoliv obložení. Obložení slouží pouze jako praktické příslušenství nebo estetický doplněk.

Je lepší dřevěné obložení Redwood nebo obložení z umělého ratanu?

Volba záleží na Vašich preferencích. Kvalitní exotické dřevo Redwood nabízí přírodní vzhled a dlouhou životnost. Umělý ratan pak moderní luxusní design, praktické úložné prostory, vysokou životnost a snazší údržbu.

Má vířivka uvnitř nějaké pevné sezení či „sedáky“?

Nemá. Oproti pevně formovaným, ne vždy vyhovujícím a navěky daným tvarům Vám Softub nabízí volnost pohybu a neomezený počet pozic v sedě i v leže. Měkká komfortní vnitřní část Vám umožní libovolnou pozici Vašeho těla k masážním tryskám.

Potřebuje vířivka speciální podklad? Jaké přívody vířivka potřebuje?

Nepotřebuje. Softub může stát přímo na trávě, písku, kačírku, koberci … . K provozu stačí zásuvka 230V, 6A. Přípojka vody se nepoužívá, voda se napouští/vypouští jednorázově hadicí.

Mobilní, venkovní vířivky Softub inspirace

Co znamená, že je vířivka přenosná?

Jedna z mnoha výhod Softubu je nízká hmotnost a kompaktní kulatý tvar. Vířivku můžete kdykoliv kamkoliv přenést nebo „odkoulet“. Více zde

Když se vnější nebo vnitřní povrch poškodí, lze ho opravit nebo vyměnit?

Ano. Nicméně vnější i vnitřní povrch je velmi odolný, proto k poškození nedochází. Pokud by k němu přece došlo, lze jej snadno opravit nebo vyměnit.