O vířivce Softub

Modely vířivek Softub

Mobilní vířivka Softub se dodává ve třech velikostech. Jednotlivé modely se od sebe liší nejen svým průměrem, ale také výškou, hmotností nebo počtem trysek. Přesnou specifikaci vířivky naleznete ve výše uvedené tabulce.

Mobilní vířivka Softub Sportster 140

Malá venkovní vířivka Sportster 140 je určena pro jednu osobu, výjimečně pro dvě. Je vhodná všude tam, kde jste výrazně omezeni místem nebo nosností. Sportster 140 je jednou z nejlehčích, ne-li nejlehčí mobilní vířivkou na trhu.

Mobilní vířivka Softub Legend 220

Střední vířivka Legend 220 je určena pro dvě až čtyři osoby, je skvělým kompromisem pro menší rodinu nebo pár. Oproti nejmenšímu modelu Sportster 140 má navíc větší průměr, více trysek a barevné osvětlení Color LED. Pokud budete vířivku využívat převážně ve dvou, je pro Vás model Legend 220 ideální volbou a navíc Vám umožňuje příležitostné využití s přáteli. K modelu Legend 220 je možné dodat poly-ratanové nebo dřevěné obložení mobilní vířivky, které je velmi praktickým a pohledným doplňkem. Celková hmotnost 891 Kg vč. vody a nízká hmotnost samotného bazénu 32kg umožňuje bezproblévou instalaci vířivky Legend 220 na 99% teras kde je problémové instalovat skeletovou vířivku ať již z důvodu vysoké hmotnosti nebo složité manipulace.

Mobilní vířivka Softub Resort 300

Největší model vířivky Softub Resort 300+ má o 20 cm větší průměr, než model Legend, je o 7cm vyšší, což umožňuje větší počet osob bez rozlití vody nebo "živější" využití vířivky. Model Resort 300+ má také na dně půlkruhový vyvýšený schod, který využijí především děti, pro které by mohl být největší model při plném obsazení hluboký. Samozřejmostí je barevné osvětlení a vyšší počet trysek oproti menším modelům. Vířivka Softub Resort 300+ pojme pohodlně 5- 6 osob a je právem vlajkovou lodí celé nabídky vířivek Softub. Celková hmotnost 1208 kg a hmotnost 45 kg samotného bazénu umožňuje stejně jako model Legend jednoduchou instalaci na většině balkónů, teras či špatně přístupných prostorech. I takto velkou vířivku lze snadno odkoulet nebo výtáhnout lanem - stěhování tak zvládne zpravilda jeden člověk a není třeba jeřáb či jíná nákladná technika která u skeletových vířivek může výrazně zvýšit cenu instalace.

Relaxujte Vířivé vany, bazény Softub jsou navrženy pro příjemné a zároveň kvalitní trávení volného času. Přispívají k uvolnění mysli a poskytují úlevu vašemu tělu i duši. Vířivky Softub vytvářejí harmonické místo pro odpočinek a relaxaci, rozmazlují Vás a zbavují stresu každodenního života. Díky systematickému uspořádání vodních trysek hýčkáte vaše tělo ozdravnou a zároveň povzbuzující masáží. Svůj volný čas tak ve vířivce využijete k uvolnění svalů a relaxaci. LED osvětlení vytváří pod vodní hladinou vířivky moře překrásných a uklidňujících barev. Při jeho kombinaci s masáží a aromaterapií s příjemnými vůněmi skutečně přemění Vaši lázeň v oázu relaxace. Softub Vás bude hýčkat různými způsoby-kdykoli a kdekoli si vzpomenete.

Všechny tři modely vířivky Softub mají společné charakteristické vlastnosti jako je měkké vnitřní sezení, které vířivce zaručuje vysoké pohodlí nebo velmi jednoduchou přenositelnost díky nízké hmotnosti. Tyto jedinečné vlastnosti zajiˇštuje především vrstvená polybond pěna, ze které je vyrobeno tělo vířivky. Mezi nezanedbatelné vlastnosti vířivky Softub patří také nejnižší spotřeba el. energie a nízká hlučnost díky patentované a ověřené technologii motoru. Originální design vířivky Softub přináší oproti standadním hranatým vířivkám nekonvenčí a atraktivní vzhled, ale také vysoký komfort pro každého. U měkkého Softubu nehraje roli jestli jste vysocí nebo menší, drobní nebo silnější, díky různě umístěným masážním tryskám v měkkém Softubu si ideální polohu pro uvolňující masáž najde každý! Celoroční využití, snadná udržba a dlouhá životnost vířivky Softub jsou samozřejmostí.

Softub je mobilní (přenosná), venkovní i interiérová, luxusní vířivka

Kam dál: