+420 608 025 102

8 důvodů pro vířivky Softub

Je přenosná

Vířivka Softub je lehká a jednoduchá na používání i instalaci. Díky nízké hmotnosti a unikátní technologii konstrukce vířivky PolyBond je Softub jedinou opravdu mobilní vířivkou. Neomezujte se v místě použití vířivého bazénu.

Je tichá

Oddejte se ničím nerušenému odpočinku. Speciální technologie Whisper činí Softub vířivky těmi nejtiššími na světě. Měkká PolyBond pěna navíc nepřenáší vibrace.

Je úsporná

Softub je leaderem na trhu technologií využití odpadního tepla. Díky spojení čerpadla motoru a tepelného systému se přebytek tepla z motoru využívá při ohřevu filtrované vody a snižuje tak významně spotřebu energie vířivky.

Je odolná

Vnější potah vířivky LeatherTex je odolný všem vlivům počasí. Nezáleží tak zda je zima a mrzne, prší nebo svítí slunce. LeatherTex má dlouhou životnost a je odolný proti opotřebení. Současně však dodává vířivce jedinečný design.

Má účinnou filtraci

Křišťálově čistou vodu ve vířivce zajišťuje mechanický filtr a speciální ozonátor, který se automaticky stará o intenzivní čištění vody. Zajišťuje tak její nejvyšší kvalitu při každé koupeli.

Je flexibilní

Jednoduchý kulatý tvar vířivky Softub zajišťuje vysokou flexibilitu. Vířivý bazén můžete snadno zapojit nebo přestěhovat na jiné místo. Měkké bezbariérové sezení Vás nijak neomezuje. Naopak, nabídne Vám pohodlí v jakékoliv poloze a dostak místa pro Vaše nohy i tělo.

Je pohodlná

Pokud se jedná o komfort a pohodlí, je vířivka Softub nepřekonatelná. Měkká, ale stabilní pěna Polybond, zaručuje pohodlí v jakékoli poloze. Vaši oblíbenou polohu v sedě nebo leže si ve vířivce Softub najdete stejně snadno jako na Vaší oblíbené pohovce.

Je stylová

Originální tvar i vlastnosti, vzhled kůže, praktické vnější obložení, stylové doplňky, moderní barevné provedení: Vířivky Softub Vás přesvědčí svou kvalitou i elegantním designem.