Ovládací panel vířivky Softub je jednoduchý a vodotěsný. Na panelu snadno nastavíte požadovanou teplotu v rozsahu 15° až 42°C, sílu proudění vzduchu a vody v masážních tryskách nebo jednu z variant LED osvětlení. Ovládací panel vířivky dále umožňuje nastavit průběžný / noční 12h / 24h mód ohřevu, kdy se vířivka ohřívá kdykoli při poklesu teploty / pouze ve dne / pouze v určený čas.

Hydromate je vlastně čerpadlo a topené zařízení v jednom. Voda, která probíhá čerpadlem je následně ohřívána zbytkovým teplem uvolněným při jeho provozu. Tato technologie je je velmi ekologická a snižuje spotřebu energie pouze na 800W/h. Požadovaná teplota je řízena termostatem, takže motor běží jen pár hodin denně a teplota zůstává celý den konstantní.

Softub Smartchip se stará o vaši bezpečnost a pohodlí ve vířivce. V případě přepětí či kolísání napětí v síti automaticky vypne všechny elektrické komponenty. Také umožňuje nastavit různé módy ohřevu vody a monitoruje a řídí filtraci.

Vnější plášť vířivky Softub je vyroben z materiálu LeatherTex. LeatherTex designem věrně imituje kůži, ale jeho vlastnosti zaručují odolnost proti klimatickým vlivům i mechanickému namáhání. Snadno odolává UV záření, horkým letním teplotám i dlouhým obdobím mrazu. Dlouhou životnost prověřilo více než 25let používání také při vybavování jachet, pro které byl původně vyvinut.

PolyBond, ze kterého je vířivka Softub vyrobena se vyznačuje vynikající tepelnou izolací a nízkou hmotností, což ulehčuje transport a manipulaci. Tento materiál poskytuje nejen vynikající konstrukční stabilitu, ale zároveň i měkkost. Zajišťuje pohodlí v různých polohách vsedě i vleže v celé vířivce. Zajímavostí je, že PolyBond byl původně vyvinut pro zařízení kabin v kosmické lodi.

Kvalitní katušový filtr uvnitř vířivky zbavuje efektivně vodu nečistot. Kartušový filtr Softub byl vyvinut s ohledem na nízkou hmotnost a maximální kapacitu filtru. Oproti pískové filtraci je Softub filtr lehký, což zachovává vířivce její mobilitu. Údržba a manipulace s filtrem je také mnohem jednodušší.

Speciálně navržené víko zabraňuje úniku tepla a odpařování vody. Chrání také vodní hladinu před prachem a znečištěním. Víko lze připevnit čtyřmi pevnými popruhy s bezpečnostními přeskami. Poruhy chrání vířivku proti neoprávněnému použití nebo termokryt proti nárazovému větru. Bezpečnostní přesky lze uzamknout nastavitelným kódem.

Jednoduchým otočením knoflíku aktivujete až sedm masážních trysek HydroJets. Sílu i směr masáže lze individuálně nastavit, což ve spojení volným pohybem ve vířivce činí z vířivky Softub nejflexibilnější vířivku na trhu. Trysky jsou umístěny jednotlivě nebo v páru a jsou v různých výškách. To vám bez ohledu na postavu umožní kvalitní a pohodlnou masáž.

Voda ve vířivém bazénu je dvakrát denně automaticky čištěna ozonem. Patentovaný bezúdržbový ozonátor rozvádí ozon do celého systému a tím zajišťuje hygienicky čistou vodu i vedení trysek. Okysličovací efekt ozonu snižuje údržbu vody na minimum. Výměnu vody doporučujeme pouze 3x až 4x za rok.

Všechny vířivky Softub jsou standardně vybaveny barevným LED osvětlením. Nastavením Vaší oblíbené barvy nebo prolínáním více barev, navodíte příjemnou atmosféru ve Vaší vířivé vaně.