+420 608 025 102

Softub vs. bežná vířivka

jaké jsou rozdíly u vířivek?

1

Vířivka Softub

Běžná vířivka

Přenosná

Vířivka Softub je jednoduše přenosná a rychle a snadno se instaluje. Při výběru místa i uvedení do provozu nemáte téměř žádné omezení. Vířivku můžete snadno umístit ven na zahradu nebo odkoulet po schodech na terasu do 4.patra.

Nepřenosná

Skeletové vířivky se musí zpravidla umístit na betovou desku či pevný podklad. Manipulace se skeletovými vířivkami je náročná a často je třeba drahého jeřábu nebo jiné techniky. Nemluvě o nemožnosti vířivkou po instalaci manipulovat.

Tichá

Vířivka Softub patří díky Whisper Technology k nejtišším na světě. Zvláště na terasách můžete v klidu relaxovat aniž by jste rušili rodinu nebo sousedy.

Hlučný provoz

Díky hlučné technologii a přenášení vibrací skeletovým tělem vířivky jsou tyto vířivky často hlučné a hluk / vibrace přenáší do stavby, na které jsou instalovány.

Energeticky úsporná

Softub je jedničkou na trhu technologií využívajících rekuperace tepla. Díky integrovanému systému čerpadla, motoru a ohřevu do jediné samostatné jednotky Hydromate se zbytkové teplo z motoru čerpadla využívá k ohřevu vody a snižuje tak spotřebu el. energie na minimum.

Nákladný provoz

Klasické vířivky většinou využívají výkonné topné těleso, které má vysokou spotřebu. Přičteme-li oproti Softubu vysokou ztrátu tepla mají tyto vířivky nákladný provoz. Většinou 1000 – 2000 Kč / měsíčně.

Odolnost povětrnostním vlivům

Neberte ohled na počasí: slunce, déšť, sníh nebo mráz; vnější vysoce kvalitní povrch z materiálu LeatherTex zajišťuje vířivé lázni SOFTUB dlouhou životnost a zároveň nabízí širokou nabídku barevného provedení a vysokou odolnost.

Neodolnost povětrnostním vlivům

Zvláště u levnějších vířivek nikdy trpí a předčasně praská nebo "zpuchří" víko vířivky.

Hygienicky čistá voda

O křišťálově čistou vodu ve vířivce se stará efektivní filtrace a ozonátor. Ozon vodu 2x denně automaticky dezinfikuje, čímž snižue potřebu prostředků na úpravu vody. Vířivky Softub tak vyžadují méně Vašeho úsilí při péči o vodu.

?

Vířivky, které nejsou vybaveny ozonátorem nebo mají ozonátor nekvalitní či nevýkonný vyžadují výrazně častější péči a až několikanásobně vyšší dávkování chemických prostředků.

Flexibilita

Tvar vířivého bazénu Softub je navržen pro maximálníá komfort a snadnou změnu polohy. Absence tvarovaných tvrdých sedáků dovoluje neomezeně poloh v sedě i leže. Proto v Softubu najde každý pohodlí, bez ohledu na výšku či postavu.

Omezení

Skeletové vířivky mají zpravidla pevně formované tvrdé sedáky, které často neodpovídjí anatomii zákazníka či jeho rodiny. Také umístění byť mnoha trysek je často nevhodné díky nemožnosti si sednout ku tryskám v jiné poleze.

Komfort

Softub je nepřekonatelný pokud se jedná o komfort a pohodlí. Měkké přitom stabilní tělo z polybond pěny poskytuje vysoký komfort každému. Žádné omezení pozic v sedě ani v leže. Jednoduše komfort!

Nepohodlí

Pevně formované a na věky dané pozice sezení či ležení s pevně daným umístěním trysek často nevyhovují typu postavy klienta. Pevné vířivky jsou nevhodné pro děti či jakýkoliv pohyb ve vířivce

Moderní design & styl

Vzhled luxusní kůže, nekonvenční tvar i materiály, působivé vnější obložení, stylové doplňky. Vířivka Softub se stane designovým doplňkem Vašeho domova.

Nevzhledný tvar

Mnohdy