+420 608 025 102

Napsali o nás

Aktualne.cz | Vlastní vířivka, zábava i odpočinek

Článek na aktualne.cz v sekci Magazín. Domácí wellness už není přehnaný luxus. Každý si zaslouží řádný odpočinek a právě vířivky jsou ideálním řešením, jak si po náročném dni v práci odpočinout. V teplé vodě příjemně relaxujete a silný proud z trysek uvolní svaly.

 

Dokonalá relaxace v luxusní mobilní vířivce Softub

Toužíte po celodenním shonu a stresu v práci ponořit své unavené tělo do horké lázně a nechat se namasírovat proudem vody? Chodit do wellness centra pro vás ale není ta pravá relaxace? Pak si dopřejte soukromé wellness na své terase, balkonu, zahradě nebo i uvnitř domu. S jedinou skutečně lehce přenosnou vířivou vanou Softub si můžete užívat perfektní relaxaci, kdekoliv a kdykoliv se vám bude chtít.

 

Mobilní vířivka Softub: Vaše šance na perfektní relaxaci

Máte náročnou práci a zasloužíte si odpočinek? Nemáte čas cestovat do wellness centra nebo preferujete soukromí? Řešení je prosté, pořiďte si privátní wellness u Vás doma.

 

Spa u vás doma

Horké dny zahnaly miliony Čechů do k jezerům, řekám, rybníkům a na koupaliště. Mnozí relaxovali v lázních. To ale nemusí být jediná cesta k osvěžení a úlevy od celodenního stresu, článek vydaný portálem Chatař Chalupář.

 

Dnešní vířivky? Existují pohodlné jako pohovky

Bydlet.cz - inspirace při zařizování bydlení, zvelebování zahrady, přípravě pokrmů a relaxaci. Krásné fotografie, užitečné informace, zajímavé články. Portál, který publikoval článek o vířivých bazénech Softub, kde zdůrazňují výhody nad běžnými skeletovými vířivkami.

 

Léto se blíží

Časopis o interiérech, jejich dispozičním řešení i zařízení. přináší spoustu fotografií a nákresů, představuje trendy... Otiskl článek 6/2014 o blížícím se létu, kdy je vhodné zažít relaxaci ve vířivých bazénech softub.

 

Vířivky, které lze odkutálet a odvézt autem

Portál o stavbě, zahradě a bydlení ceskestavby.cz publikoval článek o vířivých bazénech Softub, které lze snadno přenést po zahradě či dostat i do bytu.

 

Lehká, úsporná a pohodlná - vířivka z pěny

Internetový portál Slasti.cz zveřejnil článek o vířivých bazénech Softub, které mají ambice být opakem nudných vířivých van.

 

Softub: Odpočinek v chladnu i parnu

Portál TZB-info, oborový zdroj informací zaměřený na stavebnictví, úspory energií a související obory nazývané souhrnně technická zařízení budov (zkratka TZB) publikoval článek o možnosti využívání vířivých bazénů Softub v chladu i parnu.

 

Na výstavě Lodě na vodě v Praze jsou k vidění i stylové vířivky

Časopis NAŠE PRAHA CENTRUM publikoval článek o možnosti vzít vířivku s sebou, pokud má člověk k dispozici jachtu či jiné větší plavidlo s rovnou plochou, vířivá masáž by mu mohla během dovolené zpříjemnit chvíle.

 

Na výstavě Lodě na vodě v Praze jsou k vidění i stylové vířivky Softub. Užít si lze i během plavby

Zpravodajský portál Regiony ČR.cz publikoval článek o již šestém ročníku výstavy Lodě na vodě v Praze s možností si zpříjemnit plavbu vířivou masáží.

 

Lodě na vodě představí vířivky Softub

V pořadí již šestém ročníku výstavy Lodě na vodě v Praze u Vltavy není k vidění jen více než stovka plavidel, ale i originální vířivé bazény Softub.

 

VÍŘIVKU LZE ODKUTÁLET ČI ODVÉST TŘEBA AUTEM

zenavaute.cz nezávislý internetový magazín pro ženy řidičky v České republice vydal článek o vířivých bazénech Softub, ženským pohledem a boření mýtů a stereotypů.

 

Odpočinek v chladnu i parnu kdekoliv

Press portál a magazín o průmyslu a pro průmysl. Zprávy z oblasti života a působení firem, nové produkty, inovace, tiskové zprávy, články, eventy, veletrhy a videa publikoval článek o vířivých bazénech Softub, které oceníte v chladnu i parnu kdekoliv.

 

Softub: Odpočinek v chladnu i parnu kdekoliv. Vířivku lze odkutálet

Internetový portál iprosperita.cz vydal článek o vířivých bazénech Softub, kde si můžete dopřát odpočinek ve víru bublinek.