+420 608 025 102

Ratanový schod pro vířivky Legend i Resort

03.07.2014, Novinky

Ratanový schod pro vířivky Legend i Resort

Onou představovanou novinkou je ratanový schod. Designově velmi zdařilá kombinace umělého ratanu s teakovým dřevem v tmavém provedení ladí ke všem barevným provedením Softubu. Ratanový schod dá vyniknout vířivé vaně v menším prostoru. Výborně a stylově zapadne do koncepce rohového umístění vířivky. Má přesně navrženou výšku i délku jednotlivých stupňů pro komfortní pohyb. Prakticky řeší potřebu úložného i odkládacího místa. Zvláštní výhodou je i použitý materiál - polyratan.

Narozdíl od přírodního ratanu, kterému je však přesvědčivě podobný, je pružnější a mnohem odolnější. Snadno se udržuje, neloupe se, nepraská a je stálobarevný. Hliníková konstrukce je velmi pevná, zároveň však lehká pro manipulaci v případě potřeby přemístění vířivky a nepožaduje ochranu před vlhkostí. Využití ratanového schodu je prostě universální.

Velikost koresponduje k modelu Legend i Resort. Původně jste možná ani nad obložením tolik neuvažovali. Však jen co se z horké páry vodní masáže zaostří obrysy vaší vlastní vířivé vany…zjistíte, jak krásně a elegantně můžete ještě doladit vaši vodní oázu. A můžete to udělat takřka ihned. Ratanový schod se nabízí za velmi příznivou cenu a je k dostání skladem. Přijďte se kdykoli přesvědčit do našeho showroomu vířivek, tento doplněk vás na první pohled zaujme a právem patří ke každé vířivé vaně.