+420 608 025 102

Vířivky Softub – na co se nás nejčastěji ptáte

02.07.2014, Novinky

Vířivky Softub – na co se nás nejčastěji ptáte

Materiál vířivky?

Materiál? Korpus van Softub je vyroben z odolné a pružné Polybond pěny. Garantuje nízkou hmotnost, dlouhou životnost, pohodlí, vynikající izolační vlastnosti. Vnější potah je vyroben z LeatherTexu. Ručí za vysokou odolnost a dlouhou životnost. V základní ceně vířivky Softub je zahrnut: bazén, motor, filtr a víko vč. zamykatelných pásů. Samozřejmě včetně dopravy a montáže po ČR.

Umístění?

Softub má opravdu velmi nízkou hmotnost a kompaktní kulatý tvar. Vířivku můžete kdykoliv kamkoliv přenést nebo „odkoulet“. Může stát přímo na trávě, písku, kačírku, koberci... Vnitřní materiál vám navíc nabízí volnost pohybu a neomezený počet pozic, tedy umožní libovolné nasměrování Vašeho těla k masážním tryskám.

Provoz?

K zapojení stačí zásuvka 230V, 6A. Přípojka vody se nepoužívá, voda se napouští/vypouští jednorázově hadicí. Ošetření vody stačí běžnou bezchlorovou chemií. Motor vířivky využívá patentovanou technologii ohřevu vody svým odpadním teplem a tím šetří Vaše náklady. Teplotu vody lze nastavit v rozmezí 15° - 41°C. Maximální teploty +40°C lze dosáhnout až do – 40°C okolní teploty. Vířivka Softub je tak určena k celoročnímu venkovnímu použití.

Životnost?

Záruční doba na kompletní vířivku a originální příslušenství je 2 roky. Vždy záleží na péči a způsobu užívání. V ČR jsou zatím v provozu i 15 let staré vířivky.

A doplňky?

Vířivku lze používat i bez jakéhokoliv obložení. To slouží pouze jako praktické příslušenství nebo estetický doplněk. Volba záleží na Vašich preferencích. Kvalitní dřevo WRC - West Red Cedar / západní červený cedr nabízí přírodní vzhled a dlouhou životnost. Umělý ratan pak moderní luxusní design, praktické úložné prostory, vysokou životnost a snazší údržbu.

Nestačil-li vám předchozí výčet, nebo máte-li specifickou otázku, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi zodpovíme vaše jakékoli dotazy. Přijďte se osobně seznámit se světem vířivek Softub do našeho showroomu.