+420 608 025 102

eShop - vířivky Softub

Luxusní vířivka Softub Resort 300+


Parametry

Kapacita: 1 – 6 osob

Vnější průměr: 200 cm

Barevné provedení: Almond, Camel, Mocha

Dostupnost: Na dotaz - Poptávka

Instalace zdarma

Doprava zdarma

Cena bez DPH: 185 244 Kč
Cena vč. DPH: 224 145 Kč


Popis

Luxusní, mobilní vířivý bazén Softub Resort 300+ pojme 1 – 6 osob a je právem vlajkovou lodí modelové řady vířivek Softub. Tato řada má nejen větší průměr a počet trysek, ale je také o 7 vyšší. To dělá model Resort opticky výrazně větší a současně umožňuje využití větším počet osob bez rozlití vody i "živější" využití vířivého bazénu. Pouze řada Resort má navíc na dně půlkruhový vyvýšený schod, který ocení především děti, pro které by mohl být největší model při plném obsazení hluboký. Samozřejmostí je osvětlení Color LED nebo u ostatních modelů příplatkové rotační trysky.
Celková hmotnost s vodou 1208 kg resp. 45 kg samotného bazénu umožňuje podobně jako model Legend 220 snadnou instalaci na většině teras či špatně přístupných prostorech. Díky nízké hmotnosti a kompaktnímu kulatému tvaru lze vířivku snadno odkoulet nebo vytáhnout lanem. Instalaci tak zpravidla zvládne jeden člověk a není třeba jeřáb či jiná těžká a nákladná technika, která u skeletových vířivek často výrazně zvýší cenu instalace.
Vířivý bazén Softub Resort doporučujeme doplnit o dřevěné nebo poly-ratanové obložení, které je praktické a podtrhne jedinečný design Softub.

Cena zahrnuje: bazén, víko, motor, filtr, zamykatelné popruhy montáž a doprvu po ČR a SK.


Doporučujeme

Opěrka hlavy Softub

2 046 Kč

Opěrka hlavy pro komfortní sezení ve vířivce Softub