+420 608 025 102

Reference Vířivky Softub

Úspěšně realizace a komentáře našich klientů

Proč je nyní nejlepší čas na vířivku?

Zejména u nás v ČR je zažito, že hlavní sezóna pro vířivky je léto. My si ale myslíme, že to tak není. V horkém létě jen málo kdo docení a naplno využije výhody vířivky. 

Myslíme si, že ten správný čas přichází až nyní. Dny jsou kratší, chladnější a nemůžeme už plnými doušky čerpat energii ze sluníčka. Můžeme se ale po procházce nebo náročném dni ponořit do horké vířivky. Pomyslete na ten pocit, když večer otevřete víko, zapnete osvětlení a skrze stoupající páru se ponoříte do horké vířivky. Necháte na sebe působit masážní trysky a načerpáte novou energii.

Vířivé bazény Softub jsou určené k celročnímu využití venku. Neusíte se tak bát deště, sněhu nebo jiných klimatických vlivů. Navíc zejména v chladném počasí se projevý jedna z velkých výhod Softubu - velmi nízké provozní náklady (průměrně 300 Kč měsíčně při 38°C 365 dní v roce).

Tip: Nyní, během chladnější části roku, většina uživatelů Softubu schová venkovní sezení. To bývá v létě umístěno na terase bezprostředně u dvěří do domu / bytu. Tady přichází čas pro jednu z velkých výhod Softubu. Využijte snadné mobility Softubu (od 20 kg) a umístěte  vířivku do jara na toto uvolněné místo! Budete-li to mít do vířivky jen pár kroků, budete se do horké vířivky těšit i ve velmi chladném počasí :O)

Domluvte si schůzku u nás na showroomu. Třeba Vás zahřeje i zimní cena.

 

Daniel Mika

+420 608 025 102

mika@reest-spa.cz

 

kam dál?

Showroom: www.reest-spa.cz/kontakt

Reference: www.reest-spa.cz/reference

Galerie: www.reest-spa.cz/fotogalerie-virivky

Technologie: www.reest-spa.cz/technologie-virivky Podzim | vířivky Softub