+420 608 025 102

Reference Vířivky Softub

Úspěšně realizace a komentáře našich klientů

Softub versus nafukovací vířivky

..člověk opravdu docení, až když se popálí a je nucen poučit se z vlastní chyby. Máme pro vás krásný srovnávací příklad, který by mohl sloužit jako náhrada za tu vlastní, negativní zkušenost. Přemýšlejte o tom. Protože ta náhrada vám ušetří spoustu peněz, času, energie i radosti ze života.

Romantická vířivka je symbolem spokojenosti, luxusu a odpočinku - a pokud máte dům nebo třeba byt s terasou, dopřejte si tuto investici. Určitě si to zasloužíte. Ovšem než se rozhodnete, do které vířivky investovat, měli byste znát několik základních faktů. „Co je levné, není pro mě“ platí i zde. Nevěříte? Podívejte se na skutečný příběh z běžné praxe:

Jaroslav K. pořídil vířivku pro svoji manželku ke 30. výročí šťastného manželství. Vířivku pořídil v celkem důvěryhodném e-shopu za neskutečnou, ale skutečně neskutečnou cenu. No nekup to a nepostav to na terasu! Samou radostí z ceny podcenil studium jejích technických parametrů a teď zjistil, že si vlastně koupil vířivku na splátky. Tu první zaplatil při nákupu. A teď, v plném provozu vířivky, platí, platí a platí splátky dál. Za co? Například za elektřinu. Nafukovací vířivka má neefektivní ohřev topným tělesem a vinou absence izolace z ní navíc teplo ihned uniká. Taková vířivka má tudíž velmi vysokou spotřebu.

Další nevítanou investicí je údržba. Nafukovací vířivka má obvykle pouze malý neúčinný filtr, který je navíc třeba neustále čistit. Taková filtrace spolu s absencí ozonátoru (který je plnohodnotných vířivek standardem) vás donutí používat velké množství chemie a často měnit a znovu nákladně ohřívat vodu.

Vír v peněžence

Ze zkušeností můžeme řici, že 35. výročí už pan Jaroslav se ženou v koupené vířivce nejspíše neoslaví. Má totiž překvapivě nízkou životnost (vířivka, ne manželka). Odhaduje se na 1-3 roky podle značky a použití. Neoslaví v ní ani nejbližšího Silvestra, protože se Silvestr neslaví v srpnu a protože se nafukovací vířivka nedá používat v Vířivka v zimězimě. Navíc: v nafukovací vířivce musí pan Jaroslav masírovat manželku sám, protože vířivka má buď příliš slabé a nepříliš účinné trysky nebo pouhou, neúčinnou perličku. Musí si svítit přenosnou lampičkou, protože taková vířivka většinou nemá světla. A pokud je pan Jaroslav mohutnější postavy a paní manželka také, nevejde se k nim do vody už ani nafukovací kačenka - nafukovací vířivka má totiž velmi široké stěny a tudíž malý vnitřní prostor...

Přenosná není nafukovací

Pokud vás tento odstrašující příklad zaujal a nechcete udělat stejnou chybu, čtěte dál. Chceme totiž jasně říct, že Softub není nafukovací. Také chceme říct, že Softub není lepší nafukovací vířivka, ale naopak - nafukovací vířivka je špatná kopie Softubu. Softub se vyrábí v USA od roku 1986. Patří k průkopníkům technologie rekuperace energie a má velmi nízkou spotřebu - cca 300 Kč měsíčně při celoročním provozu venku a vodě 38°C. Má dlouhou životnost cca 15 let. Jako vířivka má samozřejmě masážní trysky, účinnou filtraci, barevné osvětlení a její provoz je velmi tichý.

Víte, jak všechny výhody vířivky Softub ovlivňují její cenu? Nijak! Softub je v konečném sčítání LEVNĚJŠÍ než nafukovací vířivka, která vám za více peněz poskytne horší službu. Pokud chcete vířivku používat 10 a více let, budete na tu dobu potřebovat buď čtyři nafukovací (+ tisícovku měsíčně více na údržbu) – nebo jeden Softub. Už jste si nafukovací vířivku pořídili? Nevadí, do konce května 2016 vám nafukovací vířivku vezmeme protiúčtem při koupi nové vířivky Softub!

* podmínky: Tuto nabídku nelze kombinovat s žádnou jinou slevou nebo akcí. Maximální hodnota zápočtu nafukovací vířivky je 25 000 Kč nebo 75% pořizovací ceny nafukovací vířivky. Kontaktujte nás, rádi vám připravíme individuální nabídku. Právo na změnu podmínek vyhrazeno.

Reference

Podívejte se, co si o vířivce Softub myslí její uživatelé a navštivte naše reference (vč. foto konkrétních realizací). Reference levných nafukovacích vířivek lze snadno dohledat na internetu.

Mohlo by vás zajímat

 vířivky Softub | novinky