+420 608 025 102

Reference Vířivky Softub

Úspěšně realizace a komentáře našich klientů

Sauny a designové zahradní domky

Zahradní domky, venkovní sauny a altány Cube vynikají všestranným využitím a širokou škálou individualizace. Základní nabídku venkovních saun, zahradních domků i altánů vč. podrobných informací a specifikace naleznete v našem E-shopU ZDE. Nabídku budeme postupně dále doplňovat.


Garden Cube může být malá sauna na kraji zahrady i velké plnohodnotné wellness s vířvkou, odpočívárnou či tělocvičnou nebo také kancelář, dům pro hosty či základ pro venkovní kuchyň. Základ tvoří "kostka" z trámů 14x14cm, která má rozměr od 2x2m po 4x3m. Do těchto kostek jsou vloženy 1m široké stěnové výplně, které se dodávají v mnoha provedeních (zateplené, nezateplené, prosklené, se stíněním, různé druhy posuvných i klasických dveří .. ). Kostky lze propojovat a stěny kombinovat dle vašich potřeb. Vznikne tak originální stavba dle Vašich potřeb. Cube můžete je využít jako samostatnou saunu, sauny s odpočívárnou, krytou hernu pro Vaše děti nebo klidnou kancelář, či jako kompletní wellness s místem pro vířivku. Neváhejte proto se na nás obrátit s Vaší představou! 

Rádi Vám možnosti systému Cube představíme na níže uvedeném kontaktu nebo po tel. domluvě ve vzorovém Cube v Praze. 

 

Naše nabídka nezahrnuje jen řadu Cube, ale také sudové sauny. Sudové Sauny jsou k dispozici ve 2 průmerech (190 a 220cm), mnoha délkách, několika specifikacích interiéru i exterieru, ve dvou materiálech a s zajímavou nabídku příslušentví. 

 

Pro více info a cenovou nabídku nás kontaktujte na:

mika@reest-spa.cz     nebo     +420 608 025 102.Již brzy! Chystáme pro Vás rozšíření o designové sauny a zahradní domky. V průběhu června u nás na webu, do konce června pak první vzorová Sauna Cube 7x3m k vidění u nás na showroomu. Pro více info nebo kompletní nabídku nás kontaktujte na info@reest-spa.cz / +420 602 135 133