+420 608 025 102

Reference Vířivky Softub

Úspěšně realizace a komentáře našich klientů

Sauny a designové zahradní domky

POZOR, uvedené ceny jsou platné do 31.2.2021, nový ceník 2021 pro Vás připravujeme. 

Pro cenovou nabídku nás kontaktujte. Děkujeme za pochopení. 

Rozšířili jsme pro Vás nabídku o zahradní domky, sauny a altány Cube s všestranným využitím a širokou individualizací. Prohlédněte si  vzorový Garden Cube 7x3m přímo u nás na showroomu. Prostorný Garden Cube obsahuje saunu, odpočinkovou místnost a altán pro umístění vířivky Softub nebo zahradního nábytku. Širou nabídku saun, zahradních domků i altánů vč. podrobných informací a specifikace naleznete v našem E-shopU ZDE. Nabídku budeme postupně dále doplňovat.


Garden Cube jsou k dispozici v širokém množství rozměrů a individualizace. Můžete je využít jako samostatné sauny, sauny s odpočívárnou, kryté herny pro Vaše děti nebo klidnou kancelář, či jako kompletní wellness s místem pro vířivku. Neváhejte proto se na nás obrátit s Vaší představou!

 

Sudové Sauny jsou k dispozici ve 2 průmerech (190 a 220cm), mnoha délkách, několika specifikacích interiéru i exterieru, ve dvou materiálech a s zajímavou nabídku příslušentví. 

 

Pro více info nebo kompletní nabídku nás kontaktujte na:

mika@reest-spa.cz     nebo     +420 608 025 102.Již brzy! Chystáme pro Vás rozšíření o designové sauny a zahradní domky. V průběhu června u nás na webu, do konce června pak první vzorová Sauna Cube 7x3m k vidění u nás na showroomu. Pro více info nebo kompletní nabídku nás kontaktujte na info@reest-spa.cz / +420 602 135 133